Портал міжнародної системи інноваційної гармонізуючої освіти

e-mail: pzinfo@ukr.net                   Фейсбук: "Гармонізуюча освіта"

тел.  (044) 599-58-32                  Фейсбук: "Всеукраїнська батьківська спілка"

На головну сторінку

   
 

Шановні колеги!

 Для реалізації концептуальних засад Нової української школи, поліпшення здоров’я нації, при активній співпраці з НАМН України Міжнародним інноваційним центром гармонійного розвитку людини ініційовано проведення опитування серед освітян дошкільної та шкільної освіти  щодо виявлення їх інформованості про можливі проблеми з зором у дітей, що створюють умови пошуку індивідуального підходу до організації освітнього процесу; готовності освітян дошкільної і шкільної освіти брати участь у профілактичних міжгалузевих освітніх і медичних програмах щодо збереження зору з дитинства. А також виявлення інформованості освітян стосовно проявів дисгармонії, негативного впливу дистресу, депресії на освітню діяльність і здоров’я дітей та педагогів.

В світлі сказаного, просимо Вас залучатися до запланованого в Україні соціологічного дослідження в освітньому середовищі, при проведенні якого буде забезпечено сучасні європейські підходи щодо неупередженості, анонімності волевиявлення респондента для участі у опитуванні.

Для участі у соціологічному дослідженні потрібно заповнити
до 10 серпня 2020 року відповідні анкети:

1) Опитування освітян ДНЗ щодо їх інформованості та готовності взяти участь у профілактичних програмах по збереженню зору з дитинства https://forms.gle/dL8YekXLBPNh2xo89.

2) Опитування освітян ЗНЗ щодо їх інформованості та готовності взяти участь у профілактичних програмах по збереженню зору з дитинства https://forms.gle/QK9wSxntXPgMxBLE7.

3) Опитування освітян ДНЗ щодо їх інформованості та готовності взяти участь у медико-педагогічних програмах, спрямованих на гармонізацію учнів, педагогів, батьків https://forms.gle/TuDEgcCwcSPGYV1B7.

4) Опитування освітян ЗНЗ щодо їх інформованості та готовності  взяти участь у медико-педагогічних програмах, спрямованих на гармонізацію учнів, педагогів, батьків https://forms.gle/MqNovdAsUgcCpxLb6.

У подальшому заплановано створення на базі закладів освіти
міжнародних центрів
гармонізації учнів, педагогів, батьків, громади;
залучення освітян України до міжнародної діяльності,
спрямованої на гармонізацію
дітей, дорослих, сім’ї, суспільства.