На головну сторінку

 

 МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 

06.08.2014

 Київ

 905

 

 

Про завершення дослідно-експериментальної

роботи за науково-педагогічним

проектом «Росток» у початковій школі

та впровадження  педагогічної технології «Росток»

у загальноосвітніх навчальних закладах

 

 

Відповідно до наказів Міністерства освіти і науки від 31.01.2005 р. № 62 «Про розвиток науково-педагогічного проекту «Росток» в Україні на період до 2009 року» та від 19.10.2009 р. № 949 «Про продовження дослідно-експериментальної роботи за науково-педагогічним проектом «Росток» на період до 2014 року» проводилася дослідно-експериментальна робота з розроблення змісту, методів і педагогічної технології навчання учнів за зазначеним проектом.

На підставі поданого звіту про результати дослідно-експериментальної роботи за науково-педагогічним проектом «Росток» з 2009 по 2014 рік (додаток 1), позитивних висновків комісії з післядипломної педагогічної освіти та освітнього менеджменту Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України від 28.11.2013 (протокол № 3), рішення вченої ради Інституту інноваційних технологій і змісту освіти від 29.01.2014 (протокол № 1).

 

 

НАКАЗУЮ:

 

1.  Завершити дослідно-експериментальну роботу за науково-педагогічним проектом «Росток» у початковій школі та рекомендувати до впровадження педагогічну технологію «Росток» у загальноосвітніх навчальних закладах України.

2.  Затвердити:

2.1. Навчальні програми за педагогічною технологією «Росток» (додаток 2).

2.2. Типові навчальні плани для загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів, що виявлять бажання працювати за педагогічною технологією «Росток» (додаток 3, пояснювальна записка до типових навчальних планів (додаток 4).

3. Наказ з додатками розмістити на офіційних веб-сайтах Міністерства освіти і науки України (www.mon.gov.ua) та Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (www.iitzo.gov.ua).

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

Заступник Міністра                                                                      П. Б. Полянський