Відеофільми

Переваги

Навчальні посібники

Методика

«Всесвіт»

«Чарівний світ чисел»

Відгуки

Центри

Дошкільнята

«Особливі діти»

Майстер-класи, тренінги

Презентації

Питання-відповіді

Міжнародна співпраця

На головну сторінку

Мистецтво  навчання  або  навчання  з  мистецтвом

Методика психофізіологічно інтегрованого безстресового корекційно-оздоровчого навчання
засобами музикотерапевтичної педагогіки

Навчання з "ПіснеЗнайкою" здійснюється в комфортному режимі у вигляді дидактично підготовленої гри або приємного дозвілля,
безстресового корекційно-оздоровчого навчання за допомогою оригінальних навчальних посібників і проходить у кілька етапів.

Пасивне навчання з посібниками "Всесвіт", "Чарівний світ чисел" починається з прослуховування навчальних пісень по певній навчальній темі (навколишній світ, додавання, віднімання, множення, ділення чисел та ін.) на уроках малювання, художньої праці, письма, під час музичної фізкультхвилинки, у групі продовженого дня. На цьому етапі дитина відпочиває або займається якоюсь діяльністю й одночасно не нав'язливо засвоює навчальну інформацію в піснях, а музика навчальних пісень поліпшує психоемоційний стан, настрій дітей і педагогів. На цьому етапі використовують аудіо- (СД) або відео- (ДВД) посібники.

Більш дорослі діти можуть почати навчання з перегляду навчального фільму, створеного на основі оригінальних навчальних пісень.

Подальше активне навчання також проходить без перевантаження й стресу. Діти слухають і співають навчальні пісні, співають і танцюють, співають і дивляться музичні навчальні фільми або візуальну інформацію до текстів пісень в енциклопедії "Всесвіт", обговорюють із учителем або батьками зміст навчальних пісень. Слово й образ поєднуються. Мозок дитини чітко сприймає й запам'ятовує знання; розуміє предмет вивчення. При цьому гармонізується діяльність головного мозку, поліпшується психоемоційний стан, діяльність різних органів і систем. Природно стимулюється пізнавальна сфера.

Для закріплення й контролю знань; розвитку уваги, мислення, пам'яті учні використовують навчальний комплект "Всесвіт" (енциклопедія в 2 частинах, 2 ДВД), інтегровані посібники "Чарівний світ чисел" (перший або другий клас) на паперових носіях, в яких крім навчальної інформації представлені тести для оцінки ступеня зрілості, особливостей розвитку й стану здоров'я учнів, а також вправи для розвитку й корекції функцій пізнавальної сфери. На цьому етапі можна проводити конкурси, вікторини (хто з дітей зробить менше помилок при співі пісні із пропущеними відповідями або навчальної пісні у вигляді караоке), творчі зустрічі з діячами культури...

 

У навчальних відеопосібниках "Чарівний світ чисел" (математика 1 і 2 класи)
крім навчальної інформації представлена методологія навчання, фрагментів уроків, контроль знань.

При навчанні з "ПіснеЗнайкою" немає необхідності кудись поспішати.
Використання оригінальних навчальних пісень дозволяє істотно спростити методику,
зменшити навантаження на учнів і скоротити тривалість навчання.
Знання шкільної програми дитина засвоює легко й швидко.

Методика гармонійного безстресового навчання
з навчальними посібниками "Всесвіт" представлена в розділі
Як вполювати трьох зайців". Пізнання навколишнього світу, навчання читанню, вивчення граматики
.

Методика інтегрованого безстресового навчання
з навчальними посібниками "Чарівний світ чисел" представлена в розділі

Коли математика в радість.

 

Оздоровче навчання дітей з комплектами
 серії «Гармонізуюча освіта "ПіснеЗнайка"»

 

Навчання з артистами.
 Елементи уроків математики з виконавцями навчальних пісень "Множення", "Ділення"
.