На головну сторінку

Версія для друку                                                                                                          

Гармонізуюча  освіта  є  доступною 
 для  кожного  навчального  закладу  і  кожної  родини

Вчитель зможе організувати навчально-виховний процес
відповідно до вимог оновлених навчальних програм початкової школи
навіть при наявності одного повного комплекту посібників «ПіснеЗнайки».

Для першого класу

· Відеопосібник «Всесвіт»  (2 ДВД)                                                                        260,0 грн

На першому ДВД представлено вісім музичних фільмів, створених на основі оригінальних навчальних пісень про природу; музичні відеоуроки з вивчення алфавіту і засвоєння
звуко-буквеного співвідношення.

На другому ДВД музичні відеоуроки з вивчення читання цілими словами, засвоєння граматики української мови, фільми для профілактики і корекції дислексії, дисграфії.

 

· Навчально-методичний комплект «Всесвіт»                                                     310,0 грн

Комплект складається
з
2 ДВД дисків, на яких
представлено мультимедійний
супровід до уроків
"
Природознавство
", "Українська мова"
та
навчально-методичного посібника,
який містить розробки уроків
"Природознавство", "Українська мова"
на паперовому носії (176 стор).

 

· Навчально-методичний комплект «Чарівний світ чисел» (1 клас)                  330,0 грн

Інтегрований навчальний посібник, 2 ДВД                                     

В інтегрованому навчальному посібнику представлено творчі завдання з вивчення математики першого класу та психологічні тести, медичні анкети (стосовно визначення ступеня зрілості учнів, наявності у них проявів стресу, неврозу, депресії) для оптимізації навчального процесу, визначення індивідуальних особливостей учнів.

Перший ДВД містить відеоуроки, створені на основі оригінальних навчальних пісень по вивченню й контролю знань із математики 1 класу (нумерація чисел першого десятка, додавання й віднімання чисел у межах 10), додавання чисел з переходом через 10, тексти навчальних пісень, відеометодологія навчання на уроках математики в першому класі.

На другому ДВД представлені завдання для контролю знань з математики програми першого класу та розвитку уваги, пам’яті, мислення учнів.

            

Вартість повного комплекту для вчителя першого класу складає  900,0 грн

Якщо в класі навчається 30 учнів, то собівартість безстресового навчання з «ПіснеЗнайкою» на уроках з вивчення математики, природознавства, української мови, читання для родини учня складатиме на весь навчальний рік лише 30 грн. Якщо в класі навчається 20 учнів – лише 45 грн.

 

Ідеальною буде ситуація, якщо батьки додатково придбають для своїх дітей:

· Навчальний комплект «Чарівний світ чисел»,                                                   255,0 грн

 

Інтегрований навчальний посібник, 1 ДВД                                     

В інтегрованому навчальному посібнику представлено творчі завдання з вивчення математики першого класу та психологічні тести, медичні анкети (стосовно визначення ступеня зрілості учнів, наявності у них проявів стресу, неврозу, депресії) для оптимізації навчального процесу, визначення індивідуальних особливостей учнів.

ДВД містить відеоуроки, створені на основі оригінальних навчальних пісень по вивченню й контролю знань із математики 1 класу (нумерація чисел першого десятка, додавання й віднімання чисел у межах 10), додавання чисел з переходом через 10, тексти навчальних пісень, відеометодологія навчання на уроках математики в першому класі.

 

 

Для другого класу

· Відеопосібник «Всесвіт»  (2 ДВД)                                                                         260,0 грн

На першому ДВД представлено вісім музичних фільмів, створених на основі оригінальних навчальних пісень про природу; музичні відеоуроки з вивчення алфавіту і засвоєння
звуко-буквеного співвідношення.

На другому ДВД музичні відеоуроки з вивчення читання цілими словами, засвоєння граматики української мови, фільми для профілактики і корекції дислексії, дисграфії.

 

· Навчальний комплект «Чарівний світ чисел» 2 клас                                        460,0 грн

Інтегрований навчальний посібник, 4 ДВД       

 

В інтегрованому посібнику в творчій формі переставлені навчальні завдання для вивчення математики програми другого класу; завдання для розвитку уваги, пам’яті, мислення учнів; психологічні тести і медичні анкети для визначення у них проявів стресу, неврозу, депресії.

 

На 4 ДВД представлені навчальні музичні фільми, створені на основі оригінальних навчальних пісень з вивчення й контролю знань по темі "Множення і ділення чисел". Пісні записано у виконанні відомих артистів: народного артиста України О. Василенко; заслужених артистів України А. Гнатюка, Т. Луканової, Міри Голд. На дисках також представлено методологію навчання та фільми "Навчання з артистами".

Музичний навчальним матеріал по темі "додавання чисел з переходом через десяток" представлений у 2-х розділах: "Навчальні пісні", "Контроль знань". У кожному із цих розділів додавання чисел представлене в оригінальній музичній формі у вигляді 7 треків, записаних з різним музичним супроводом.

Музичний навчальний матеріал по темі "Множення чисел" представлений в 3-х розділах: "Навчальні пісні", "Контроль знань", "Згадай пісню". У кожному із цих розділів таблиця множення представлена в оригінальній музичній формі у вигляді 21 треку, записаного з різним музичним супроводом. Для систематизації знань записаний розділ "Таблиця множення у віршах".

Музичний навчальним матеріал по темі "Ділення чисел" представлений в 3-х розділах: "Навчальні пісні", "Контроль знань", "Згадай пісню". У кожному із цих розділів таблиця ділення представлена в оригінальній музичній формі у вигляді 8 треків, записаних з різним музичним супроводом. Для систематизації знань записаний розділ "Таблиця ділення у віршах".

 

Вартість повного комплекту для вчителя другого класу складає  720,0 грн

Якщо в класі навчається 30 учнів, то собівартість безстресового навчання з «ПіснеЗнайкою» на уроках з вивчення математики, природознавства, української мови, читання для родини учня складатиме на весь навчальний рік лише 24 грн. Якщо в класі навчається 20 учнів – лише 36 грн.

 

Ідеальною буде ситуація, якщо батьки додатково придбають для своїх дітей:

· Навчальний комплект «Чарівний світ чисел» 2 клас                                       255,0 грн

Інтегрований навчальний посібник, 1 ДВД       

У цьому посібнику в творчій формі переставлені навчальні завдання для вивчення математики програми другого класу; завдання для розвитку уваги, пам’яті, мислення учнів; психологічні тести і медичні анкети для визначення у них проявів стресу, неврозу, депресії.

На ДВД – оригінальні музичні навчальні фільми для засвоєння таблиць множення і ділення, контролю знань у пісенній формі. Цей комплект діти зможуть використовувати для колективного і самостійного навчання, для творчого інтелектуального, фізичного, психічного, естетичного розвитку.

 

 

Для 3-го і 4-го класу рекомендуємо використовувати

· Навчальний комплект «Всесвіт»                                                                     455,0 грн

Енциклопедія в 2-х частинах, брошура, 2 ДВД        

У першій частини енциклопедії представлені тексти навчальних пісень про природу ("Всесвіт", "Зорі", "Сонце", "Планета Земля", "Місяць, "Атмосфера", "Літосфера" і "Гідросфера") та ілюстрації до них. 

У другій частини енциклопедії знання про навколишній світ представлено більш докладно у прозі.

У брошурі "Гармонія інтелекту й здоров'я" означено особливості та переваги гармонізуючої освіти з "ПіснеЗнайкою".

На двох ДВД записано:

· на першому вісім музичних фільмів, створених на основі оригінальних навчальних пісень про природу; музичні відеоуроки з вивчення алфавіту і засвоєння звуко-буквеного співвідношення.

· На другому музичні відеоуроки з вивчення читання цілими словами, засвоєння граматики української мови, фільми для профілактики і корекції дислексії, дисграфії.

 

· Відеопосібник "Чарівний світ чисел" (4 ДВД)                                        330,0 грн

На 4 ДВД представлено музичні навчальні фільми, створені на основі оригінальних навчальних пісень, для засвоєння та контролю таблиць множення і ділення чисел; фільм для розвитку пізнавальної сфери дітей типу караоке; віршовані форми таблиць множення і ділення; відеометодологія навчання; фільми «Навчання з артистами» (народним артистом України О. Василенко
та заслуженими артистами України А. Гнатюком,
Мірою Голд); фільм «Гармонійна нація. Стрес, невроз, депресія у дітей та дорослих».

Музичний навчальним матеріал по темі «додавання чисел з переходом через десяток» представлений
у 2-х розділах: «Навчальні пісні», «Контроль знань».
У кожному із цих розділів додавання чисел представлене
в оригінальній музичній формі у вигляді 7 треків,
записаних з різним музичним супроводом.

Музичний навчальний матеріал по темі «Множення чисел» представлений в 3-х розділах: «Навчальні пісні», «Контроль знань», «Згадай пісню». У кожному із цих розділів таблиця множення представлена в оригінальній музичній формі у вигляді 21 треку, записаного з різним музичним супроводом. Для систематизації знань записаний розділ «Таблиця множення у віршах».

Музичний навчальним матеріал по темі «Ділення чисел» представлений в 3-х розділах: «Навчальні пісні», «Контроль знань», «Згадай пісню». У кожному із цих розділів таблиця ділення представлена в оригінальній музичній формі у вигляді 8 треків, записаних з різним музичним супроводом. Для систематизації знань записаний розділ «Таблиця ділення у віршах».

 

 

 

Відеопосібник «Всесвіт».
Природознавство (1-4 клас)

 

Відеопосібник «Всесвіт».

Українська мова (1-2 клас)

 

 

 

 

 

 

Комплект «Всесвіт». Майстер-клас.
Природознавство (1-4 клас)

 

Комплект «Всесвіт».
Природознавство (1-4 клас)

 

 

 

     

Навчально-методичний комплект «Всесвіт». Природознавство (1 клас)

 

Навчально-методичний комплект «Всесвіт». Українська мова (1 клас)

 

 

 

 

Вивчаємо таблиці додавання й віднімання
з «ПіснеЗнайкою
»

 

Комфортне засвоєння таблиць
множення й ділення з «ПіснеЗнайкою»

 

 

Урок математики c «ПіснеЗнайкою». 1 клас
(с. Вишневе Дніпропетровська обл.)

 

Навчання з артистами «Множення», «Ділення»

 

 

 

Додавання чисел з переходом через десяток. 
(м. Київ)

 

Додавання чисел з переходом через десяток.
(м. Біла Церква)

 

 

     

 

Всі навчальні посібники серії "ПеснеЗнайка" рекомендовані МОН України

З питань придбання посібників поштою звертатися 

за телелефоном     (044) 599-58-32,     (097) 496-05-02,   

e-mail: pzinfo@ukr.net 

 

Можливе пересилання "Новою поштою", а також УкрПоштою післяплатою.

 Для пересилання "Новою поштою" необхідно повідомити назву навчального посібника і його ціну, ПІБ, назва населеного пункту, № відділення "Нової пошти" у ньому, № мобільного телефону.

 

Для пересилання УкрПоштою необхідно повідомити назву навчального посібника і його ціну, ПІБ, повна поштова адреса, № мобільного телефону.

Вартість пересилання по Україні згідно транспортних тарифів (до 45 грн.).