На головну сторінку

Співпраця  з  українською  діаспорою

При сприянні МЗС України навчальні комплекти із серії "ПіснеЗнайка"
були направлені Посольствам і Генеральним консульствам України
в 22 країнах світу.

А саме, в Греції, ФРН, США, Канаді, Великобританії, Польщі, Ізраїлю, Литві, Молдавії, Бельгії, Голландії, Туреччині, Латвії, Узбекистану, Естонії, Словаччині, Румунії, АРЭ, Алжиру, Лівії, Білорусії, Аргентині, Російській Федерації.

Надалі навчальні комплекти були передані представникам української діаспори - різним асоціаціям українських організацій, школам, творчим об'єднанням. Від багатьох з них отримані захоплені відгуки і подяки, а також висловлені прохання про одержання нових навчальних комплектів. 

Зокрема, представники української недільної школи "Надія" і Мустійської гімназії при Ассоціації українських організацій в Естонії повідомили, що навчальні пісні і відеоматеріали допомогли їхнім дітям легко засвоїти навчальний матеріал шкільної програми і водночас удосконалити вимову слів. Процес навчання з "ПіснеЗнайкою" у дітей був сполучений з іншою діяльністю - малюванням, вишиванням. Навчальні комплекти "ПіснеЗнайки" також дуже сподобалися дітям молодшого і середнього шкільного віку суботньої школи "Країна знань" при Асоціації українців Північної Німеччини. 

Свою подяку за підтримку і розвиток української мови виразили представники інших громадських організацій, що проживають за кордоном. З проханням про додаткову передачу навчальних посібників до МЗС України звернулися представники діаспори Російської Федерації (українська громада нараховує більш 4 млн. чоловік), США (українська громада більше 1 млн. чоловік), Великобританії (українська громада більше 30 000 чоловік), а також Греції, Естонії.

 

Відгук представників української діаспори Німеччини,
стосовно використання навчальних посібників серії "ПіснеЗнайка"

 

20 серпня 2011 р. в Українському домі відбулася секція
"Освіта та виховання" V Всесвітнього Форуму українців.
Педагоги із різних країн світу розповіли про свої здобутки і проблеми,
які існують у них в освітньому процесі.
Багато із виступаючих виказали бажання стосовно отримання нових навчальних комплектів,
які заохочували б дітей діаспори до навчання і спілкування українською мовою. 

Саме такими є навчальні комплекти із серії "ПіснеЗнайка" "Всесвіт" і "Чарівний світ чисел". Вони дають можливість дитині легко і швидко вивчити знання (заощадивши багато вільного часу для відпочинку і гри) в особливому режимі вищої нервової діяльності. А саме, інтеграції функцій обох півкуль мозку; слухового, зорового та кінестетичного каналів сприйняття інформації. Завдяки цьому з "ПіснеЗнайкою" кожна дитина є успішним учнем. 

Крім того, в процесі гармонізую чого навчання дорослі мають змогу оцінити ступінь зрілості та стан здоров'я учня в процесі навчання. А також зберегти і зміцнити стан здоров'я учнів і педагогів. 

На освітній секції Форуму Українців медико-педагогічну технологію "Гармонія інтелекту та здоров'я "ПіснеЗнайка" представила автор міжнародного проекту "Істинна гармонія", канд. мед. наук, Президент Міжнародного інноваційного центру гармонійного розвитку людини Яновська Наталія Миколаївна, представник української діаспори в РФ.